Skip to main content

Оштро Перце 2021/2022 - Радови

Захваљујемо се ученицима, наставницима и библиотекарима школа учесница и представљамо све пристигле радове на конкурс Оштро Перце 2021/2022.

Ове године у пројекту су учествовале школе: 

Основна школа „Иво Андрић“, Београд
Основна школа „Милорад Мића Марковић“, Мала Иванча
Основна школа „Илија Гарашанин“, Гроцка
Основна школа „Коста Ђукић“, Младеновац
Основна школа „Бора Лазић“, Влашка
Основна школа „Владислав Петковић Дис“ Велики Мокри Луг
Основна школа „Борислав Пекић“ Београд
Основна школа „Иво Лола Рибар“ Бегаљица
Основна школа „Вук Караџић“ Рипањ
Основна школа „Младост“ Нови Београд
Основна школа „Светозар Марковић“, Београд
Основна школа „Свети Сава“, Београд

 

Библиотерапија
Награђени су библиотекари и наставници школа: „Борислав Пекић“ Београд, „Иво Лола Рибар“ Бегаљица, ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка и „Милорад Мића Марковић“ Мала Иванча..

Аутори најбољих радова и награђени ученици:

ОШ „Иво Андрић“, Београд – Марија Зубко I1, Петра Золотић I1, Марта Вукојевић I1, Ања Ракић, I1, Данило Нешић, I3, Ирина Шљивић I3, Лена Катић I3, Христина Стојковић II1, Вукашин Јовић II4, Маринковић Сунчица II4, Јефимија Јовић: IV3, Ксенија Ђурић IV3, Сава Ђорђевић IV3, Милена Гаћиновић IV3
Похваа за ученике IV3 за дивна литерарна и ликовна дела.

ОШ „Милорад Мића Марковић“, Мала Иванча – Нина Стојменовић I2, Тодор Марковић III1, Јелена Петровић III1, Урош Векић  III3, Андреа Ружић V1, Ђорђе Рњаковић V1, Анита Николић VI2, Вероника Милошевић VI2 

ОШ „Илија Гарашанин“, Гроцка – Дуња Рајковић I1, Сташа Радојевић I1, Катарина Симеуновић I2, Јована Мелезовић II2, Арсеније Савковић III4, Мила Рељић VIII2

ОШ „Коста Ђукић“, Младеновац – Угљеша Мијаиловић I2, Ања Игњатовић I2, Лана Лалић III1, Ина Богдановић III1, Нађа Милошевић V5

ОШ „Бора Лазић“, Влашка – Неда Ивановић II1
Похвала за одличне илустрације књиге „Риба риби гризе реп“

ОШ „Владислав Петковић Дис“, Велики Мокри Луг – Нада Јовановић I1, Лана Калавер I2, Анастасија Милијановић III1

ОШ „Борислав Пекић“, Београд  –Татјана Загорац V3, Хелена Анђелковић V3, Невена Лубура VIII2

ОШ „Иво Лола Рибар“, Бегаљица – Дуња Ђорђевић IV1, Богдан Ђурђевић IV2 

ОШ „Вук Караџић“ Рипањ – Ива Зечевић III4

ОШ „Светозар Марковић“, Београд – Василије Бабић VI3

ОШ „Младост“ Нови Београд – Похвала за ученике I2

ОШ „Свети Сава“, Београд – Видак Ђилас I1, Нина Лукић I1, Ана Мујовић I1, Лука Пауновић I4, Вук Кулић IV1, Драгутин Пушица IV2, Светозар Милић IV2, Петра Пјевач IV3, Катарина Цветковић IV4, Филип Петковић V2, Кендра Ким Митровић V3, Ања Адашевић V3, Ања Вујичић V3
Похвала за ученике I1 и I4